Marmaris - Güney Yunan Adaları - Marmaris

MARMARİS
Arkanızda orman önünüzde deniz ve her bir koyu birbirinden güzel. Marinaları, eğlence hayatı, her daim enerjik bir yer Marmaris. Mavi Yolculuk için mükemmel bir başlangıç.

Rhodes-2 (Medium)RODOS
Masal gibi bir şehir, surlar içinde, mükemmel bir tarihi dokuya sahip eski şehiri mutlaka gezin. Yunan, Türk ve İtalyan kültürlerini iç içe bulacaksınız. Gündüz kristal koylarında yüzün, geceleri büyüleyici güzelliğini yaşayın. Tavernaları, hediyelik eşya dükkanları, leziz mutfağı ile olmazsa olmaz bir uğrak limanı.         

SİMİ
Küçük, şirin, sanki maketmiş, özenle yapılmış hissi veren bir adacık. Şehrin tepesinden merdivenlerle sahile kadar inin, manzara müthiş, sokaklar tertemiz, beyaz ve tam bir Grek zevkini yansıtıyor. Ancak, İtalyanlar'ın da eli değmiş bu minik adaya. O yüzden küçük bir mücevher gibi.         

SELİMİYE
Bu kapalı koy sizi öylesine içine alacak ki buradan ayrılmak istemeyeceksiniz. Karaya çıkın ve bir akşamınızı burada geçirin, şarap eşliğinde caz dinleyin ya da  kahvenizle ev yapımı çikolatalı ıslak kekinizin tadını çıkarın, bir akşam yemeği de olur, balık ve rakı ... Sıcak, butik ve şık bir yer arıyorsanız ...

DİRSEKBÜKÜ
Suyun berraklığından denizin dibini adeta bir akvaryum gibi görebilirsiniz. Bir ömür beni burada bırakın diyenler oldu :)

BOZBURUNBozburun-102 (Medium)
Filmlerde gördüğünüz o küçük şirin balıkçı kasabası burada can buluyor. Sakin, sade ve hoş ... Günbatımına yetişin ve sabah çok erken kalkın, gün doğumunda suya yansımaları görmelisiniz.

DATÇA
Şehirden kaçanların zeytin ve badem ağaçları arasındaki huzuruna tanık olmak ve büyüsü bozulmamış Datça’nın doğal güzelliklerini görmek için olmazsa olmaz duraklarınızdan biri.

TİLOS
Sessiz, sakin, şirin, olağanüstü bir denize sahip bir ada Tilos. Sakinlik, dinginlik, doğa sevenler için biçilmiş kaftan.  Denizden yaklaşırken ilk göze çarpan Bizans döneminden kalan Agios Nikolaos kilisesi mutlaka görülmesi gerekenlerden.

PALAMUTBÜKÜ
Şu sıralar çok gözde yerlerden biri olsa da biz buradaki sakinliği hissedeceğinizden eminiz. Karada sabah kahvaltısı ya da akşam yemeği için duraklamak da bu koyun bonusu.

 

Hep bir mavi yolculuk hayaliniz vardı ya da yaptınız ve tadına doyamadınız...

Gelin hayalinizi birlikte gerçekleştirelim. Dünyanın en güzel koylarında, isterseniz Türkiye'de isterseniz Yunan Adaları'nda, hatta Hırvatistan'da bildiğiniz ama özlem duyduğunuz lezzetler ve komşu kültürler eşliğinde bir mavi yolculuk için bizi arayın ya da eposta ile temasa geçebilirsiniz, pinar@sailinmarmaris.com .

Grubunuzu oluşturup geleneksel bir gulet kiralayabilirsiniz ya da bir yelkenli ile çıkabilirsiniz, kaptanlı ya da kaptansız. Hayaliniz nasılsa ona yakın bir plan yapalım sizinle. Rotanızı da kaptanınızla birlikte kararlaştıralım, rotalar sayfamızdaki uğrak yerlerine bir göz atabilirsiniz. 'Nerelerde yemek yiyelim, nerelerde duraklayalım, popüler restoranlar ya da yerel lezzetlere nasıl ulaşabiliriz, hangi koydan bir köye ulaşabiliriz, köy ürünleri satın alabilir miyiz ?' gibi ipuçlarını yolculuğunuz öncesinde vereceğiz size. Ayrıca, trekking, bisiklet, yoga, meditasyon, masaj gibi etkinlikler ekleyebiliriz tatilinize, siz hayal edin biz gerçekleştirelim.

İkinci kez teknelerimizle çıkan misafirlerimize ekstra %5 indirimimizi hatırlatın lütfen.

TOP
error: Content is protected !!