Kos - Güney Yunan Adaları - Kos

Kos-1 (Medium)KOS

Hipokrates'in memleketine hoşgeldiniz. Herşeyiyle bir Yunan Adası, Kos. Pırıl pırıl sularında yüzebilir, araba kiralayıp adada bir gün geçirebilirsiniz. Hipokrat çınarını görmek, meydanı gezmek, yoğurtlu fıstıklı ve sakızlı dondurmaları tatmak, bol bol mythos içmek, bisiklet kiralamak yapabilecekleriniz arasında.

Turkish-food-4 (Medium)

 

BODRUM
Sahip olduğu doğasının yanı sıra beyaz evleri ile maviyle bütünleşmiş olan bir nazar boncuğudur Bodrum. Fazla söze gerek yok belki ama Bodrum hem turistik hem tarihi bir yolculuk için ideal bir başlangıç olabilir. Üstelik eğlence hayatıyla da oldukça cezbedici. Unutulmaz bir Mavi yolculuk için Bodrum’dan demir alabilirsiniz.

Rodos-1 (Medium)RODOS
Masal gibi bir şehir, surlar icinde, mukemmel bir tarihi dokuya sahip eski şehiri mutlaka gezin. Yunan, Türk ve İtalyan kültürlerini iç içe bulacaksınız. Gündüz kristal koylarında yüzün, geceleri büyüleyici güzelliğini yaşayın. Tavernaları, hediyelik eşya dükkanları, leziz mutfağı ile olmazsa olmaz bir uğrak limanı.

simi-1 (Medium)SİMİ
Küçük, şirin, sanki maketmiş, özenle yapılmış hissi veren bir adacık. Şehrin tepesinden merdivenlerle sahile kadar inin, manzara müthiş, sokaklar tertemiz, beyaz ve tam bir Grek zevkini yansıtıyor. Ancak, İtalyanlar'ın da eli değmiş bu minik adaya. O yüzden küçük bir mücevher gibi.         

 


DATÇADatca-2 (Medium)
 

Şehirden kaçanların zeytin ve badem ağaçları arasındaki huzuruna tanık olmak ve büyüsü bozulmamış Datça’nın doğal güzelliklerini görmek için olmazsa olmaz duraklarınızdan biri.

Greek-food-2 (Medium)TİLOS
Sessiz, sakin, şirin, olağanüstü bir denize sahip bir ada Tilos. Sakinlik, dinginlik, doğa sevenler için biçilmiş kaftan.  Denizden yaklaşırken ilk göze çarpan Bizans döneminden kalan Agios Nikolaos kilisesi mutlaka görülmesi gerekenlerden.

Datca-3 (Medium)PALAMUTBÜKÜ

Şu sıralar çok gözde yerlerden biri olsa da biz buradaki sakinliği hissedeceğinizden eminiz. Karada sabah kahvaltısı ya da akşam yemeği için duraklamak da bu koyun bonusu.


KARAADA / POYRAZ LİMANI
Çam ormanı ile kaplı, yerleşim bulunmayan yemyeşil bir ada. Buradaki mağarada bulunan şifalı çamur ve termal suyun cilt hastalıklarına iyi geldiği söyleniyor. Adanın çevresindeki birbirinden güzel koy ve plajlar arasında 'Poyraz limanı' turkuaz mavi sulara sahip eşsiz bir koydur ve dönüş yolu için en iyi geceleme alternatiflerinden birisidir. 

Hep bir mavi yolculuk hayaliniz vardı ya da yaptınız ve tadına doyamadınız...

Gelin hayalinizi birlikte gerçekleştirelim. Dünyanın en güzel koylarında, isterseniz Türkiye'de isterseniz Yunan Adaları'nda, hatta Hırvatistan'da bildiğiniz ama özlem duyduğunuz lezzetler ve komşu kültürler eşliğinde bir mavi yolculuk için bizi arayın ya da eposta ile temasa geçebilirsiniz, pinar@sailinmarmaris.com .

Grubunuzu oluşturup geleneksel bir gulet kiralayabilirsiniz ya da bir yelkenli ile çıkabilirsiniz, kaptanlı ya da kaptansız. Hayaliniz nasılsa ona yakın bir plan yapalım sizinle. Rotanızı da kaptanınızla birlikte kararlaştıralım, rotalar sayfamızdaki uğrak yerlerine bir göz atabilirsiniz. 'Nerelerde yemek yiyelim, nerelerde duraklayalım, popüler restoranlar ya da yerel lezzetlere nasıl ulaşabiliriz, hangi koydan bir köye ulaşabiliriz, köy ürünleri satın alabilir miyiz ?' gibi ipuçlarını yolculuğunuz öncesinde vereceğiz size. Ayrıca, trekking, bisiklet, yoga, meditasyon, masaj gibi etkinlikler ekleyebiliriz tatilinize, siz hayal edin biz gerçekleştirelim.

İkinci kez teknelerimizle çıkan misafirlerimize ekstra %5 indirimimizi hatırlatın lütfen.

TOP
error: Content is protected !!