Göcek - Kekova - Göcek

GÖCEK
Çam ağaçları denize sarkmış, Koy koy içine saklanmış, berrak suları, bol oksijenli havası, bin yıldızlı gökyüzü ile mavi yolculukların olmazsa olmaz durağıdır. Bir hafta boyunca, fazla seyir, yapmadan her gün farklı koylarda, adalarda konaklayabilirsiniz. Doğa harikası, tanrı lütfu bir cennet.                            

Fethiye-2 (Medium)GEMİLER ADASI
Denize kadar uzanan Bizans dönemine ait kilise ve şapellerin olduğu St. Nicholas olarak da bilinen ada.

ÖLÜDENİZ
Bakmaya doyamayacağınız güzellikte bir yer, denizin turkuaz rengi sizi esir alabilir. Yamaç paraşütü sevdalılarının uğrak yeri, koruma altına alınan Tabiat Parkı, Ölüdeniz çok ender rastlanan bir doğa harikası.

YEŞİLKÖY
Rotanızdaki en güzel koylardan biri, huzur ve mavi...

PATARA
Türkiye’nin en uzun kumsalına adım atmak üzeresiniz, caretta carettalar ile buluşmak için…

TLOS
Kanatlarıyla gökyüzünde yükselen Pegasus sizi karşılayabilir, en azından siz öyle hayal edin, mitolojik kahraman Bellaforonte burada yaşamış, antik çağ kalıntıları arasında gezinin…

sailing-and-people-4 (Medium)XHANTOS
Dünya mirası listesinde olan Xhantos, Likya’nın başkenti idi, uğramadan geçmeyin.

LETOONGocek-1 (Medium)
Tarihin kokusuyla bezenmiş bir yerdesiniz, Artemis ve Leto için yapılan tapınakları ziyaret edebilirsiniz.

KAYAKÖY
Tarihin başka bir köşesindesiniz, eski bir Rum köyündesiniz, koruma altına alınmış bu köyde geçmişin seslerini duyabilirsiniz.

KALKAN
Daha önce hiç gelmediyseniz bile adını çokça duymuş olmalısınız, adaların çevrelediği bir koy ve güzelliği ile büyüleyici.

Turkish-food-2 (Medium)KAŞ
Rotanın en güzel duraklarından biri bu yüzden de turizmin en önemli yerlerinden biri, Uzun Çarşı Caddesi’ne uğrayıp öyle devam edin.

Kekova-1KEKOVA
Rodos Şövalyeleri sizi burada bekliyor, kaleye çıkıp bu ruhu yakalayın, depremlerle sular altında kalan ada sizinle burada buluşacak.

DEMRE / MYRA
Mavi Yolculuk’ta Noel Baba ile buluşmak güzel olsa gerek zira Noel Baba’nın yaşadığı söylenen yerdesiniz.

Hep bir mavi yolculuk hayaliniz vardı ya da yaptınız ve tadına doyamadınız...

Gelin hayalinizi birlikte gerçekleştirelim. Dünyanın en güzel koylarında, isterseniz Türkiye'de isterseniz Yunan Adaları'nda, hatta Hırvatistan'da bildiğiniz ama özlem duyduğunuz lezzetler ve komşu kültürler eşliğinde bir mavi yolculuk için bizi arayın ya da eposta ile temasa geçebilirsiniz, pinar@sailinmarmaris.com .

Grubunuzu oluşturup geleneksel bir gulet kiralayabilirsiniz ya da bir yelkenli ile çıkabilirsiniz, kaptanlı ya da kaptansız. Hayaliniz nasılsa ona yakın bir plan yapalım sizinle. Rotanızı da kaptanınızla birlikte kararlaştıralım, rotalar sayfamızdaki uğrak yerlerine bir göz atabilirsiniz. 'Nerelerde yemek yiyelim, nerelerde duraklayalım, popüler restoranlar ya da yerel lezzetlere nasıl ulaşabiliriz, hangi koydan bir köye ulaşabiliriz, köy ürünleri satın alabilir miyiz ?' gibi ipuçlarını yolculuğunuz öncesinde vereceğiz size. Ayrıca, trekking, bisiklet, yoga, meditasyon, masaj gibi etkinlikler ekleyebiliriz tatilinize, siz hayal edin biz gerçekleştirelim.

İkinci kez teknelerimizle çıkan misafirlerimize ekstra %5 indirimimizi hatırlatın lütfen.

TOP
error: Content is protected !!