Göcek - Göcek Koyları - Fethiye - Göcek

GÖCEK
Çam ağaçları denize sarkmış, Koy koy içine saklanmış, berrak suları, bol oksijenli havası, bin yıldızlı gökyüzü ile mavi yolculukların olmazsa olmaz durağıdır. Bir hafta boyunca, fazla seyir, yapmadan her gün farklı koylarda, adalarda konaklayabilirsiniz. Doğa harikası, tanrı lütfu bir cennet.                            

Gocek-2 (Medium)KİLLEBÜKÜ
Killebükü, Boynuzbükü ve Taşyaka arasında kalan geniş bir koydur. Koyla birlikte kilise kalıntıları ve süslemeli taşları da görebilirsiniz.

BOYNUZBÜKÜ
Çam ve sığla ağaçları ile bezenmiş bu şirin koyda yürüyüş yapın ya da akşam yemeği için bir mola verin.

Gocek-3 (Medium)SARSALA KOYU
Sırtını çam ağaçlarına vermiş, yeryüzündeki cennet, uzun taşlı plajı ile güzel bir gün geçirmek ve gecelemek için mavi tur yolcularının duraklama noktası.         

BEDRİ RAHMİ KOYU
Eski adı 'Taşyaka' olan Bedri Rahmi Koyu, doğal güzelliği ve sert rüzgarlardan iyi korunması nedeniyle iyi bir demirleme noktasıdır. Şair ve ressam Bedri Rahmi'nin bir mavi yolculukta buraya geldiğinde bir kayaya çizdiği resmi görmelisiniz. Bu koy, zakkum çiçekleri, küçük plajları ve turkuaz sular arkasındaki tepeleri kaplayan çam ve zeytin ağaçlarıyla da ünlüdür.

MANASTIR KOYU (HAMAM KOYU)
Suyun içinde yıkık bir hamam, hem de zamanında kral yaptırmış, uğrayıp tarihi deniz içinde yaşayın.

YAVANSU/KUYUCAK
Koyda ahşap bir iskele bulunur. Bu iskeleye demir atıp yanaşılabiliyor.  Kuyucak ise sadece bir kaç teknenin yanaşabileceği küçük şirin bir koy.

Turkish-food-6 (Medium)GÖBÜN KOYU / GÖBÜN ADASI
Göcek'in cennet koylarından en güzeli belki. Tepeye doğru yürüdüğünüzde muhteşem bir manzara bekliyor sizi. Zeytin ve çam ağaçlarıyla bezenmiş koyun uç tarafında bazı kaya mezarları ve tarihi kalıntılar sizi şaşırtmasın. 

DOMUZ ADASI
Harika suyuyla sizi kendine hayran bıraktıracak bir ada. Adını tepede yaşayan yaban domuzlarından aldığı sanılıyor. Korunaklı koyları, kristal denizi ve sualtı kalıntıları ile mükemmel bir uğrak noktası.

TERSANE ADASI
Adından anlaşıldığı gibi zamanında teknelerin bakımının yapıldığı bir ada, doğal güzelliği ile sizi bekliyor.

Gocek-1YASSICA ADALARI
Yedi küçük ada, kumsalı ile eşsiz aynı zamanda doğal bir havuz, uğramadan geçmemek lazım.

GEMİLER ADASI
Denize kadar uzanan Bizans dönemine ait kilise ve şapellerin olduğu St. Nicholas olarak da bilinen ada.

Fethiye-2 (Medium)ÖLÜDENİZ
Bakmaya doyamayacağınız güzellikte bir yer, denizin turkuaz rengi sizi esir alabilir. Yamaç paraşütü sevdalılarının uğrak yeri, koruma altına alınan Tabiat Parkı, Ölüdeniz çok ender rastlanan bir doğa harikası.

KAUNOS
Kaunos ve çevresi doğal güzellikler ve zenginliklerle dolu. Burada antik kalıntıların ve kaya mezarlarının arasında şöyle bir dolaşarak tarihe dokunabilirsiniz…

BaklavaFotoKlup (1) (Small)EKİNCİK
Üç tarafı ormanla çevrelenmiş, yeşilin maviye yansıdığı sakin bir koy ve lacivert bir bir deniz.

Dalyan-1 (Medium)DALYAN
Göl ile denizin buluşmasına Dalyan’da şahit olun, doğanın sürprizi kanalın kıyısında mutlaka görmeniz gereken yerlerden biri.

Hep bir mavi yolculuk hayaliniz vardı ya da yaptınız ve tadına doyamadınız...

Gelin hayalinizi birlikte gerçekleştirelim. Dünyanın en güzel koylarında, isterseniz Türkiye'de isterseniz Yunan Adaları'nda, hatta Hırvatistan'da bildiğiniz ama özlem duyduğunuz lezzetler ve komşu kültürler eşliğinde bir mavi yolculuk için bizi arayın ya da eposta ile temasa geçebilirsiniz, pinar@sailinmarmaris.com .

Grubunuzu oluşturup geleneksel bir gulet kiralayabilirsiniz ya da bir yelkenli ile çıkabilirsiniz, kaptanlı ya da kaptansız. Hayaliniz nasılsa ona yakın bir plan yapalım sizinle. Rotanızı da kaptanınızla birlikte kararlaştıralım, rotalar sayfamızdaki uğrak yerlerine bir göz atabilirsiniz. 'Nerelerde yemek yiyelim, nerelerde duraklayalım, popüler restoranlar ya da yerel lezzetlere nasıl ulaşabiliriz, hangi koydan bir köye ulaşabiliriz, köy ürünleri satın alabilir miyiz ?' gibi ipuçlarını yolculuğunuz öncesinde vereceğiz size. Ayrıca, trekking, bisiklet, yoga, meditasyon, masaj gibi etkinlikler ekleyebiliriz tatilinize, siz hayal edin biz gerçekleştirelim.

İkinci kez teknelerimizle çıkan misafirlerimize ekstra %5 indirimimizi hatırlatın lütfen.

TOP
error: Content is protected !!