Bodrum - Kuzey Yunan Adaları - Bodrum

Marmaris-1 (Medium)BODRUM
Sahip olduğu doğasının yanı sıra beyaz evleri ile maviyle bütünleşmiş olan bir nazar boncuğudur Bodrum. Fazla söze gerek yok belki ama Bodrum hem turistik hem tarihi bir yolculuk için ideal bir başlangıç olabilir. Üstelik eğlence hayatıyla da oldukça cezbedici. Unutulmaz bir mavi yolculuk için Bodrum’dan demir alabilirsiniz.

Leros-2 (Medium)LEROS
Koylarında yeşilin ve mavinin binbir tonunu görebileceğiniz bir ada. Platonos'da dik merdivenlerden çıkın, dar sokakları ile tam bir Yunanistan havası koklayın. Volkanik bir tepenin üzerine kurulmuş olan kalesini görmeyi ihmal etmeyin. Bu küçücük adada görülecek öyle çok şey var ki.         

Kos-1 (Medium)KOS
Hipokrates'in memleketine hoşgeldiniz. Herşeyiyle bir Yunan Adası, Kos. Pırıl pırıl sularında yüzebilir, araba kiralayıp adada bir gün geçirebilirsiniz. Hipokrat çınarını görmek, meydanı gezmek, yoğurtlu fıstıklı ve sakızlı dondurmaları tatmak, bol bol mythos içmek, bisiklet kiralamak yapabilecekleriniz arasında.

PATMOS
Bembeyaz mimarisi, minik hediyelik eşya dükkanları, Skalanın ışıltısının ve küçük koylarında saklanmış küçük balık lokantaları ile mutlaka uğranması gerekli bir ada . Her adımınızda evlerden sarkmış begonviller gözlerinizi mutlu edecek. Khora'daki Aziz Johanna Manastırı'nı unutmayın, Patmos Ortodosklar için kutsal bir yerdir.

Greek-food-6 (Medium)ARKHİ
Küçük tavernaları ile tipik, şirin bir balıkçı adasıdır. 23 ağustosta sabaha kadar sokaklarda kurulan masalarda eğlenilen özel bir günü vardır.

KALYMNOS
Güler yüzlü insanların yaşadığı ada, hem de cennet gibi bir manzarası ve sahili var. Yurtdışından gelen genç tırmanıcılara ev sahipliği yapıyor. Tırmanış merakınız varsa bu fırsatı kaçırmayın. Zaman zaman belediyenin düzenlediği sirtaki gecelerine denk gelirseniz sokaklarda dans edebilirsiniz.

Kalymnos-1LİPSİ
Pırıl pırıl suları ve kumsallarıyla küçük, hala geleneksel kalmış bir ada.  Diğer adalara göre son daha ucuz tavernalarında leziz mezeler ve balık yiyebilir, uzonuzu yudumlayabilirsiniz. Mavi kubbeli kiliseleri ve  mağaraları da unutmayın.

Hep bir mavi yolculuk hayaliniz vardı ya da yaptınız ve tadına doyamadınız...

Gelin hayalinizi birlikte gerçekleştirelim. Dünyanın en güzel koylarında, isterseniz Türkiye'de isterseniz Yunan Adaları'nda, hatta Hırvatistan'da bildiğiniz ama özlem duyduğunuz lezzetler ve komşu kültürler eşliğinde bir mavi yolculuk için bizi arayın ya da eposta ile temasa geçebilirsiniz, pinar@sailinmarmaris.com .

Grubunuzu oluşturup geleneksel bir gulet kiralayabilirsiniz ya da bir yelkenli ile çıkabilirsiniz, kaptanlı ya da kaptansız. Hayaliniz nasılsa ona yakın bir plan yapalım sizinle. Rotanızı da kaptanınızla birlikte kararlaştıralım, rotalar sayfamızdaki uğrak yerlerine bir göz atabilirsiniz. 'Nerelerde yemek yiyelim, nerelerde duraklayalım, popüler restoranlar ya da yerel lezzetlere nasıl ulaşabiliriz, hangi koydan bir köye ulaşabiliriz, köy ürünleri satın alabilir miyiz ?' gibi ipuçlarını yolculuğunuz öncesinde vereceğiz size. Ayrıca, trekking, bisiklet, yoga, meditasyon, masaj gibi etkinlikler ekleyebiliriz tatilinize, siz hayal edin biz gerçekleştirelim.

İkinci kez teknelerimizle çıkan misafirlerimize ekstra %5 indirimimizi hatırlatın lütfen.

TOP
error: Content is protected !!