Bodrum - Hisarönü- Bodrum

BODRUM
Sahip olduğu doğasının yanı sıra beyaz evleri ile maviyle bütünleşmiş olan bir nazar boncuğudur Bodrum. Fazla söze gerek yok belki ama Bodrum hem turistik hem tarihi bir yolculuk için ideal bir başlangıç olabilir. Üstelik eğlence hayatıyla da oldukça cezbedici. Unutulmaz bir mavi yolculuk için Bodrum’dan demir alabilirsiniz.

Datca-1KNİDOS
Antik çağı adımlamak için birbirine bağlı iki liman, Afrodit Tapınağı’nın ve Eudoksus'un güneş saati sizi burada karşılayacak.

DATÇA
Şehirden kaçanların zeytin ve badem ağaçları arasındaki huzuruna tanık olmak ve büyüsü bozulmamış Datça’nın doğal güzelliklerini görmek için olmazsa olmaz duraklarınızdan biri.

AKTUR
Çam kokuları ve huzur, muhteşem bir deniz ve gece yıldızlar için duraklayabilirsiniz, daha ne olsun ? Karadan mavi ve yeşili bir arada Vali Çamı tepesinden görüntülemek isteyenler için, Datça’ya 30 km

BENCİK
Eşsiz bir koy, derin derin nefes alıp kendinizi cennette hissetmeniz için. Lacivert renk burada ...

PALAMUTBÜKÜ
Şu sıralar çok gözde yerlerden biri olsa da biz buradaki sakinliği hissedeceğinizden eminiz. Karada sabah kahvaltısı ya da akşam yemeği için duraklamak da bu koyun bonusu.

MESUDİYE/HAYITBÜKÜ
Geceyi geçirmek için en ideal koylardan biri. Kristal gibi suları ile hem salaş hem butik bir tatil için. Nasıl olur derseniz, burada bir mola verin ...

ORHANİYEOrhaniye-Marmaris-2 (Medium)
Denizin üzerinde yürümek burada mümkün, Kız Kumu’nda bu deneyimi yaşarken antik kalıntılarla da karşılaşacaksınız. Sabah erkeneden tekneden göreceğiniz manzara uyanmaya değer.

SELİMİYE
Bu kapalı koy sizi öylesine içine alacak ki buradan ayrılmak istemeyeceksiniz. Karaya çıkın ve bir akşamınızı burada geçirin, şarap eşliğinde caz dinleyin ya da  kahvenizle ev yapımı çikolatalı ıslak kekinizin tadını çıkarın, bir akşam yemeği de olur, balık ve rakı ... Sıcak, butik ve şık bir yer arıyorsanız ...

SÖĞÜT
Bu küçük köy hala turistik değil ... Hala bir köy ve siz o köyün sularına girmeli, Ahtapotçu Mehmet Usta'da akşam rakınızı yudumlarken günbatımını izlemelisiniz.

Fethiye-1 (Medium)DİRSEKBÜKÜ
Suyun berraklığından denizin dibini adeta bir akvaryum gibi görebilirsiniz. Bir ömür beni burada bırakın diyenler oldu :)

BOZBURUNBozburun-102 (Medium)
Filmlerde gördüğünüz o küçük şirin balıkçı kasabası burada can buluyor. Sakin, sade ve hoş ... Günbatımına yetişin ve sabah çok erken kalkın, gündoğumunda suya yansımaları görmelisiniz.

KARAADA
Sadece çam ormanı ve deniz sizi bekliyor bir de güzellik ve sağlık için şifalı çamur.

AKVARYUM
Balık sürülerini ve mercanları izleyebileceğiniz adı gibi gerçekten bir akvaryum.

Hep bir mavi yolculuk hayaliniz vardı ya da yaptınız ve tadına doyamadınız...

Gelin hayalinizi birlikte gerçekleştirelim. Dünyanın en güzel koylarında, isterseniz Türkiye'de isterseniz Yunan Adaları'nda, hatta Hırvatistan'da bildiğiniz ama özlem duyduğunuz lezzetler ve komşu kültürler eşliğinde bir mavi yolculuk için bizi arayın ya da eposta ile temasa geçebilirsiniz, pinar@sailinmarmaris.com .

Grubunuzu oluşturup geleneksel bir gulet kiralayabilirsiniz ya da bir yelkenli ile çıkabilirsiniz, kaptanlı ya da kaptansız. Hayaliniz nasılsa ona yakın bir plan yapalım sizinle. Rotanızı da kaptanınızla birlikte kararlaştıralım, rotalar sayfamızdaki uğrak yerlerine bir göz atabilirsiniz. 'Nerelerde yemek yiyelim, nerelerde duraklayalım, popüler restoranlar ya da yerel lezzetlere nasıl ulaşabiliriz, hangi koydan bir köye ulaşabiliriz, köy ürünleri satın alabilir miyiz ?' gibi ipuçlarını yolculuğunuz öncesinde vereceğiz size. Ayrıca, trekking, bisiklet, yoga, meditasyon, masaj gibi etkinlikler ekleyebiliriz tatilinize, siz hayal edin biz gerçekleştirelim.

İkinci kez teknelerimizle çıkan misafirlerimize ekstra %5 indirimimizi hatırlatın lütfen.

TOP
error: Content is protected !!